Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Firmamızda bulunan grafik ekibimiz size gerekli tüm hizmetleri sunmaktadır.Deneyimli ekibimiz size hayal ettiğiniz tüm çalışmalara ulaşmanızı sağlar.

Logo amblem tasarımı,kartvizit,karton etiket,dokuma etiket,fatura,irsaliye,antetli kağıt,zarf gibi tasarımları bünyesinde bulundurmaktadır.

Baskı öncesi işlemler tecrübeli elemanlarımız tarafından tüm hızıyla gerçekleşmektedir.Grafik ekibimiz siparişinizi en hızlı şekilde tasarlamaktadır.Ekibimiz düşüncelerinizi görselleştirmede,konunun gerektirdiği kavramlara uygun görsel düzenlemeler tasarlar.

Tasarım sürecinde sürekli firmalarla irtibat halinde olup firmaların istekleri doğrultusunda da hareket etmektedir.

Grafik tasarımcılarımız desen gücünü, renk bilgisini ve yaratıcılığını teknolojiyle buluşturarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermektedir.HER MARKANIN KENDİ DEĞERLERİNE UYGUN TASARIMLAR YAPMAKTADIR. Grafik tasarımcılarımızın amacı gerek iletişim, gerekse estetik kaliteyi en üst düzeye çıkarmaktır.Günümüz modasına ve teknolojisine uyum sağlayarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Avcı Etiket

Avcı etiket matbaa, etiket, kordon, şerit, biye, halat, kurdela, tekstil aksesuarları bünyesinde bulundurmaktadır. Firmamız geçen süre zarfında kurduğu dinamik,tecrübeli,ve daima gelişen kadrosuyla üretim ve hizmet ettiği alanlarda sektörün en önemli aktörlerinden biri olma yolunda kayda değer bir mesafe kat etmiş bulunmaktadır.

İletişim

 +90 212 664 00 87

 avcietikett@gmail.com

 Beştelsiz Mahallesi 110 Sokak No:35/A Zeytinburnu/İSTANBUL

 Sanayi Mah. Sancaklı Cad. No:37/38 Garanti Bankası Karşısı Real Merter Güngören / İSTANBUL

Sosyal Medya

Bizi sosyal medya kanallarından takip edebilirsiniz